Kuchyně

Kuchyně je v dnešní době vnímána jako designová součást Vašeho domova. Každý má na kuchyň jiné nároky. My Vám je dokážeme splnit dle Vašeho přání. Pokud je Vaše vysněná kuchyně spíše klasického typu, pro nás toto není problém - nejsme zaměřeni pouze na výrobu leštěných kuchyní, které samozřejmě též dokážeme vyrobit, ale také dokážeme vyprojektovat krásnou a hlavně praktickou kuchyň do panelového bytu.

Máte problém s prostorem?

Společně dokážeme nemožné! Neváhejte nás kontaktovat a my Vám společně s Vaší představou navrhneme kuchyň, ve které bude radostí vařit. 

Materiály které se dnes používají pro výrobu kuchyňské linky:

 

Laminátová dřevotřísková deska:

Laminátová dvřeotřísková deska -  povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová úprava laminátové desky je s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu, odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaných v domácnostech. POVRCH LAMINA JE SNADNO OMYVATELNÝ A BEZ ZÁPACHU. Nejčastějším dodavatelem laminátových desek jsou firmy:

Www.Egger.cz

Www.Kronospan.cz

Www.senosan.cz

Dřevo:

masivní dřevo a jeho využití v detailech kuchyňské linky vdechne interiéru přirozeně teplý vzhled. K dokonalosti povrchové úpravy používáme vysoce kvalitní laky, vosky a oleje.

Sklo:

Při tvorbě moderní kuchyně je četně využívané, jako v podobě obkladu stěny Lacobel 6mm silné kalené sklo, či jako výplň kuchyňských dvířek. Sklem se dnes odlišuje fádní kuchyně od moderní.

Kov:

V podobě hliníkových rámových dvířek, nebo elegantní nábytkové úchytky. Též není problém vyrobit kovové dvířka, které tvoří nezaměnitelný design.

Leštěné nábytkové dvířka:

Uspokojí jen ty nejnáročnější zákazníky, neboť leštěné kuchyně jsou dnes velmi žádané. Jedná se o složitou a náročnou technologii stříkání a následného leštění laku, který se v tomto případě nanáší na MDF desku.  

Nábytkové kování:

Nejčastěji používáme špičkové kování od firem  www.Blum.cz, či  www.Hettich.cz Tento typ kování je jeden z nejlepších na trhu.

Ukázky našich prací