Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou již běžnou součástí dnešních domácností. Jako uživatel oceníte především jejich variabilitu prostoru, praktičnost a moderní vzhled. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme dle Vaší představy a potřeb.

Dnes se na trhu pohybuje velká spousta vestavěných skříní, bohužel ne všechny jsou dostatečně kvalitní. My naše výrobky vyrábíme s maximální přesností, péčí a především dle přání a požadavků zákazníka. 

Materiály které se dnes používají pro výrobu vestavěných skříní:

 

Laminátová dřevotřísková deska:

Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová úprava laminátové desky je s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu, odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnostech. POVRCH LAMINA JE SNADNO OMYVATELNÝ A BEZ ZÁPACHU. Nejčastějším dodavatelem laminátových desek jsou firmy:

Www.Egger.cz

Www.Kronospan.cz

Www.senosan.cz

Dřevo:

Masivní dřevo a jeho využití v detailech vestavěných skříní vdechne interiéru přirozeně teplý vzhled. K dokonalosti povrchové úpravy používáme vysoce kvalitní laky, vosky a oleje. 

Sklo:

Sklo samo o sobě je zohledněno jako moderní prvek interiéru.

Hliník:

Hliník si na našich vestavěných skříní zabírá vzhledovou a praktickou funkci. Jeho využití nacházíme u madel posuvných dveří, či klasických úchytek a různých interiérových doplňků.

Nábytkové kování:

Www.Blum.cz

Www.Sevroll.cz

Www.Hettich.cz

Ukázka našich prací