Naše výroba

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Jsou již běžnou součástí dnešních domácností. Jako uživatel oceníte především jejich variabilitu prostoru, praktičnost a moderní vzhled. Vestavenou skříň Vám vyrobíme dle vaší představy a potřeb na ní.

Kuchyně

Kuchyně

V dnešní době vnímána jako designová součást vašeho domova. Každý má na kuchyň jiné nároky. My Vám je dokážeme splnit dle vašeho přání. Pokud je vaše vysněná kuchyně spíše klasického typu, nebo moderní? Pro nás toto není problém!!!! Vyrábíme dle přání zákazníka!!!

Dveře

Dveře

Dřevěné dveře oživí interiér i exteriér vašeho domova. Dveře musí být ale také praktické a kvalitní, aby splnily svůj účel. Navrhujeme vlastní s nadčasovým designem a z kvalitních materiálů buk, dub, jasan, smrk, javor, jilm, americký ořech, třešeň, a další.

Schodiště

Schodiště

Schodiště je významnou dominantou každého prostoru, a zároveň důležitým funkčním prvkem Vašeho bytu, domu či jiného prostoru. Proto by měla být výběru schodiště vždy věnována náležitá pozornost, neboť tvoříte trvale nedílnou součást Vašeho interiéru či exteriéru.

Nábytek

Nábytek

Potřebujete vyrobit nábytek? Atypický, či dle vašich představ. Právě proto tu jsme pro Vás. Vyrobíme pro Vás širokou škálu nábytku s moderně, či klasicky pojatými materiály. Na vše vám vytvoříme 3D grafický návrh, který je součástí všech našich projektů.

Ostatní

Ostatní

Naše firma se okrajově zaobírá i lehkými konstrukcemi jako jsou pergoly, lehké dřevěné stavby např. zahradní domky na nářadí apod. Spolupracujeme i s profesionálními tesaři, kteří Vám jsou schopni vyrobit střechy, vazby, podbití podhledů či jiné tesařské práce.